Ogłoszenia parafialne - 5 maja 2019 r.

5 maja 2019 r.

3 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w poniedziałek po Mszy św. wieczornej. Próba dzieci do I Komunii św. w piątek o 16.30. Pierwsza spowiedź w sobotę o 9.00. Uroczystość I Komunii św. za tydzień o 10.00. Nie będzie Mszy św. o 11.00. W Przedwojowie za tydzień Msza św. wyjątkowo godzinę wcześniej tj. o 9.00.
  1. W środę Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. Po Mszy wieczornej krąg biblijny.
  1. W czwartek o 16.00 w kościele przygotowanie do bierzmowania dla klas 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej. Obecność obowiązkowa. Spotkanie dla rodziców tych dzieci w czwartek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  1. Ks. Jan w piątek odwiedzi swoich chorych.
  1. Nasza Parafia organizuje wyjazd na XXIII Spotkanie Młodych w Lednicy pod Gnieznem w dniu 1 czerwca br. Koszt 100 zł. Zapisy u ks. Jana
  1. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Stroczyński i Angelika Filip

Grzegorz Fałowski i Martyna Stachura

1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Dziękuję anonimowemu Darczyńcy za ufundowanie 80 drzewek. Podziękowania dla Mariana Kwaśniewskiego, Jana Kozielca, Józefa Hebdy, Andrzeja Gołdyna, Jana Kusia, Jan Piechowicza i Jana Krókowa za posadzenie.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu.