Ogłoszenia parafialne - 28 kwietnia 2019 r.

28 kwietnia 2019 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. PO każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. Bóg zapłać! O 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Za odmówienie w świątyni koronki do Bożego Miłosierdzia można dziś uzyskać odpust zupełny.
  1. Dziś po Mszy św. wieczornej świąteczny koncert wielkanocny. Wystąpią dzieci z Centrum Chrześcijańskiego w Mińsku na Białorusi. Serdecznie zapraszamy.
  1. W środę wspomnienie św. Józefa Robotnika. Dodatkowa Msza św. o 9.00. W Przedwojowie o 10.00. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie w sprawie wyjazdu nad morze z Caritas.
  1. Ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych w czwartek, ks. Andrzej w sobotę a ks. Jan w piątek 10 maja.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św.
  1. Próba dzieci do I Komunii św. w sobotę o 16.30.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do majówki.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Stroczyński i Angelika Filip
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu.