Ogłoszenia parafialne - 21 kwietnia 2019 r.

21 kwietnia 2019 r.

Zmartwychwstanie Pańskie

1. Dziś o 17.30 Nieszpory, które zakończą Święte Triduum Paschalne.
  1. Jutro porządek Mszy św. niedzielny. Taca na KUL. Bóg zapłać!
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Marek Zołoteńki.
  1. Próba dzieci do I Komunii św. w sobotę o 16.30.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. O 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Można uzyskać odpust zupełny.
  1. W następną niedzielę po Mszy św. wieczornej świąteczny koncert wielkanocny. Wystąpią dzieci z Centrum Chrześcijańskiego w Mińsku na Białorusi. Serdecznie zapraszamy.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Bagiński i Agnieszka Bukowicz

Adrian Stroczyński i Angelika Filip

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu, który dzięki ofiarności Parafian zmniejszył się do 51 000 zł.
  1. Podziękowanie dla Osób, które przygotowały świątynię do Świąt. Byli to: Janina Jankowska, Janina Pansewicz, Grażyna Pawlak, Zofia Radziejewska, Stanisława Rusnarczyk, Jadwiga Stelmach, Teresa Trzepak, Maria Zagrodna, Wanda Kwaśniewska, Maria Pawłowska, Krystyna Grzybek, Teresa Wojtkowiak, Ewa Gołdyn, Anna Żarkowska, Jan Kuś, Marian Kwaśniewski, Andrzej Gołdyn, Adam Wojtkowiak, Tadeusz Górczyk, Jan Lema i Jan Krókow. Dziękuję Księżom Współpracownikom, Służbie Liturgicznej, Szafarzom, Zespołowi „Abbiamo” i Organiście oraz wszystkim zaangażowanym.
  1. Niech Chrystus Zmartwychwstały prowadzi nas do pełni życia i miłości!