Ogłoszenia parafialne - 7 kwietnia 2019 r.

7 kwietnia 2019 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać! Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy, którą zakończą Gorzkie Żale o 17.15.
  1. Od poniedziałku do środy w naszej Parafii odbędą się rekolekcje dla młodzieży. Nauki o 8.30 dla uczniów z ul. Traugutta i o 12.00 dla Gimnazjum i LO.
  1. W poniedziałek po Mszy św. o 18.00 spotkanie przed pielgrzymką do Gruzji.
  1. W piątek Drogi Krzyżowe o 7.30, 17.30 i 18.30.
  1. W sobotę o 16.30 w kościele próba dzieci komunijnych. W najbliższą sobotę w godzinach 12.00 – 13.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Słowackiego, Piastowska, Ks. Prałata S. Książka, Parkowa, Świerkowa, Azaliowa, Wysoka, Cegielniana i Nowa.
  1. Za tydzień na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Konkurs palm na Mszy św. z udziałem dzieci o 11.00.
  1. Sekretarz Stanu Marzena Machałek zaprasza na koncert „Pasja według Św. Mateusza”, który będzie miał miejsce w Jeleniej Górze w Niedzielę Palmową w Bazylice pw. Św. Św. Erazma i Pankracego o 19.15.
  1. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 za pomoc w organizacji rekolekcji wielkopostnych dla dzieci. Szczególne podziękowanie dla Moniki Breitenfellner – Pasiut i młodzieży za misterium.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki na stół wielkanocny po 6 zł oraz kartki świąteczne po 2 zł. W „Gościu Niedzielnym” film „Ignacy Loyola”. Cena 5 zł.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mirosław Olszewski i Agata Michałowska

Paweł Kłusek i Paula Ledniowska

Sławomir Kołodziejczyk i Monika Kądziołka

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę drogi dojazdowej do kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.