Ogłoszenia parafialne - 31 marca 2019 r.

31 marca 2019 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Witam w naszej wspólnocie ks. Władysława Biszko, który poprowadzi rekolekcje wielkopostne dla dzieci i dorosłych. Do środy dodatkowe Msze św. transmitowane przez kablówkę o 9.00. Nauki dla dzieci o 10.40 ( klasy 1 – 4 ) i 11.35 ( klasy 5 – 8 ). Msze św. w Przedwojowie o 16.30. Spowiedź w środę o 8.00 i 17.00. W Przedwojowie o 16.00. Środowa taca będzie naszym podziękowaniem dla księdza Władysława.
  1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o 17.15. Serdecznie zapraszam.
  1. Dziś o 15.00 przy kaplicy ostatnia koronka do Bożego Miłosierdzia prowadzona przez młodzież z KSM-u w intencji dzieci zagrożonych aborcją.
  1. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30 ( z udziałem dzieci ), po Mszy św. o 7.00. Po Mszy św. wieczornej ks. Jan z młodzieżą z KSM zaprasza ze świecami na Drogę Krzyżową po górze Parkowej.
  1. Ks. Andrzej i ks. Jan odwiedzą swoich chorych w piątek przed południem. Ks. proboszcz uda się z Komunią św. do chorych w sobotę.
  1. W sobotę o 16.30 w kościele próba dzieci komunijnych.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.15.
  1. PKS w Kamiennej Górze zaprasza na bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego samochodów w dniach 5 i 6 kwietnia. Szczegóły w gablocie.
  1. Siostry Magdalenki z Jeleniej Góry zapraszają na dzień skupienia dla dziewcząt w dniach 5-7 kwietnia. Szczegóły u ks. Jana.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki na stół wielkanocny po 6 zł. Są też do wzięcia „Dobre Nowiny”.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Mirosław Olszewski i Agata Michałowska

Paweł Kłusek i Paula Ledniowska

Sławomir Kołodziejczyk i Monika Kądziołka

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę drogi dojazdowej do kościoła.