Ogłoszenia parafialne - 24 marca 2019 r.

24 marca 2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła w Afryce.
  1. Dziś o 17.15 Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszam.
  1. Dziś o 19.00 w salce na plebanii katecheza dla dorosłych. Ostatnia w środę o 19.00. Serdecznie zapraszamy pragnących pogłębić swoją wiarę.
  1. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Zachęcam do włączenia się w duchową adopcję dziecka poczętego. W poniedziałek młodzież z KSM-u rozpoczyna modlitwę w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Koronka do Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana codziennie do niedzieli przy kaplicy o 15.00.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30:

W poniedziałek      – chłopcy z klas 6. szkoły podstawowej

W środę                  – klasy 8. szkoły podstawowej

W czwartek            – klasy 3. gimnazjum

1. W piątek Droga Krzyżowa o 17.30 ( z udziałem dzieci ), po Mszy św. o 7.00 i po Mszy św. o 18.00 ( ulicami miasta – proszę wziąć świece ).
  1. W sobotę przypada 80. rocznica urodzin ks. biskupa Stefana Cichego. W sobotę o 16.30 w kościele próba dzieci komunijnych.
  1. Za tydzień rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Władysław Biszko.
  1. Zachęcam do włączenia się w sprzątanie kościoła w czwartki po Mszy o 7.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki na stół wielkanocny ( 6 i 12 zł ).
  1. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Borys i Ewelina Oleśków

Mirosław Olszewski i Agata Michałowska

12. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę drogi dojazdowej do kościoła. Brakuje nam jeszcze 58 000 zł. Mamy utwardzony parking przy kościele.