Ogłoszenia parafialne - 24 lutego 2019 r.

24 lutego 2019 r.

7 Niedziela Zwykła

1. Dziś o 19.00 w salce na plebanii katecheza dla dorosłych. Następna w środę o 19.00. Serdecznie zapraszamy tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30:

– poniedziałek – klasy 7. szkoły podstawowej ( dziewczęta )

– środa             – klasy 8. szkoły podstawowej ( wszyscy )

– czwartek       – klasy 3. Gimnazjum ( wszyscy )

1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. Ks. Jan serdecznie zaprasza.
  1. W piątek przed południem ks. Andrzej i ks. Jan odwiedzą swoich chorych. Ks. proboszcz zaniesie komunię świętą chorym w sobotę.
  1. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi ( w Przedwojowie o 16.00 ).
  1. Spotkanie zespołu muzycznego w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 14.00.
  1. Parafia pomaga w wypełnianiu PIT-ów. Prosimy o 1 % na naszą Parafię. Instrukcja umieszczona jest również na naszej stronie internetowej: www.parafiakamiennagora.pl
  1. Jest jedno wolne miejsce na pielgrzymkę do Gruzji. Zapisy u proboszcza.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Konrad Kiryluk i Ewelina Kowalczyk.

1. W zakrystii można nabyć Dzienniczek Siostry Faustyny za 20 zł oraz Modlitewnik za 30 zł. Przy wyjściu z kościoła nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia, które wynosi 66 000 zł. Otrzymaliśmy dofinansowanie 40 000 zł z Ministerstwa Kultury na kolejny etap prac remontowych. Dziękuję Pani Minister Marzenie Machałek. Znaleziono klucz do samochodu. Można odebrać w zakrystii.