Ogłoszenia parafialne - 17 lutego 2019 r.

17 lutego 2019 r.

6 Niedziela Zwykła

1. Dziś o 19.00 w kaplicy pierwsza katecheza neokatechumenalna. Następna będzie w środę o 19.00. Witam w naszej wspólnocie kapłana z katechistami. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem:

- poniedziałek o 16.30 – klasy 6 szkoły podstawowej ( chłopcy )

Wszystkich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania obowiązkowo zapraszamy z indeksami na Mszę św. wieczorną w piątek, która rozpocznie diecezjalny zjazd KSM. Przewodniczył będzie i słowo wygłosi ks. Tomasz Pązik, diecezjalny asystent KSM. Po Mszy św. nabożeństwo przygotowane przez naszą młodzież.

1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. Ks. Jan serdecznie zaprasza.
  1. W sobotę o 9.00 w kościele zbiórka liturgicznej służby ołtarza. Zapraszamy nowych kandydatów do służby Bożej.
  1. Ks. Jan zaprasza młodzież i dzieci na spotkania młodzieżowego zespołu muzycznego oraz scholi dziecięcej w sobotę o godz. 16:00 w salce parafialnej.
  1. Parafia pomaga w wypełnianiu PIT-ów. Zachęcamy do przekazania 1 % na naszą Parafię.
  1. W dniach 20 – 23 maja 2019 r. pielgrzymka do Leśniowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Ludźmierza, Zakopanego, Krakowa i Wadowic. Koszt 490 zł. Zapisy u Ks. Andrzeja.
  1. Zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci poczętych w ramach inicjatywy KSM-u „ 40 dni dla życia ”. Szczegóły w gablocie.

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Dziękuję Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa za dar 200 zł. Musimy podjąć działania przy przeciekającym dachu. Dziękuję Andrzejowi Gołdynowi za tymczasowe zabezpieczenie poszycia dachowego. W zakrystii można nabyć Dzienniczek Siostry Faustyny za 20 zł oraz Modlitewnik za 30 zł.