Ogłoszenia parafialne - 3 marca 2019 r.

3 marca 2019 r.

8 Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 14.00.
  1. Dziś o 19.00 w salce na plebanii katecheza dla dorosłych. Następna w środę o 19.00. Serdecznie zapraszamy tych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
  1. W poniedziałek o 16.30 spotkanie przed bierzmowaniem dla klas 7. szkoły podstawowej ( chłopcy ). Wszystkich kandydatów zapraszamy na obowiązkowe spotkanie z franciszkaninem w sobotę o 16.30.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapisy na wczasy Caritas.
  1. Środa rozpoczyna Okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Msze święte z posypaniem głów popiołem o 7.00, 9.00, 16.30 w Przedwojowie i 18.00. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny.
  1. W piątki Wielkiego Postu Drogi Krzyżowe o 17.30 ( z udziałem dzieci ) i po Mszy św. wieczornej ( z udziałem dorosłych i młodzieży ).
  1. Gorzkie Żale w niedziele o 17.15. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. W sobotę o 19.00 rozpoczniemy nauki przedślubne. Spotkania w soboty i niedziele o 19.00 w salce na plebanii.
  1. Parafia pomaga w wypełnianiu PIT-ów. Prosimy o przekazanie 1 % na naszą Parafię. Instrukcja umieszczona jest również na naszej stronie internetowej: www.parafiakamiennagora.pl
  1. Zapowiedzi przedślubne: Konrad Kiryluk i Ewelina Kowalczyk.

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć zdrapkę wielkopostną za 2 zł.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.