Ogłoszenia parafialne - 10 lutego

10 lutego 2019 r.

5 Niedziela Zwykła

 1. W poniedziałek Kościół wspomina Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Podczas Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu chorych wszystkim potrzebującym.
 1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30:

- poniedziałek – klasy 6 szkoły podstawowej ( dziewczęta )

- środa             – klasy 8 szkoły podstawowej

- czwartek     – klasy 3 gimnazjum

 1. We wtorek w Przychodni Rodzina płatne badania żył i tętnic, tarczycy stawów i prostaty. Szczegóły są umieszczone w gablocie.
 1. W środę po mszy św. wieczornej krąg biblijny. Ks. Jan serdecznie zaprasza.
 1. W czwartek święto śś Cyryla i Metodego oraz wspomnienie św. Walentego.
 1. W piątek przed południem ks. Jan odwiedzi swoich chorych.
 1. Za tydzień o 19.00 w kaplicy rozpoczniemy kolejny cykl katechez neokatechumenalnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę.
 1. Ks. Jan zaprasza młodzież i dzieci na spotkanie organizacyjne młodzieżowego zespołu muzycznego oraz scholi dziecięcej, które odbędzie się w sobotę o godz. 16:00 w salce parafialnej.
 1. Parafia pomaga w wypełnianiu PIT-ów. Zachęcamy do przekazania 1 % na naszą Parafię.
 1. W dniach 20 – 23 maja 2019 r. pielgrzymka do Leśniowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Ludźmierza, Zakopanego, Krakowa i Wadowic. Koszt pielgrzymki 490 zł. Zapisy u Ks. Andrzeja.
 1. Zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci poczętych w ramach inicjatywy KSM-u „ 40 dni dla życia ”. Szczegóły w gablocie.

    

 1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.