Ogłoszenia parafialne - 3 lutego 2019 r.

3 lutego 2019 r.

4 Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 14.00.
  1. We wtorek wspomnienie św. Agaty. Jest ona patronką kobiet po amputacji piersi ( mastektomia ). Na Mszy św. poświęcenie chleba.
  1. Dziękuję Grupie Tauron Ekoenergia za sponsorowanie koncertu kolęd w sobotę 2 lutego br.
  1. Parafia będzie rozliczać PIT-y. Zachęcam do przekazania 1 % na naszą Parafię.
  1. W dniach 20 – 23 maja 2019 r. Ks. Andrzej organizuje pielgrzymkę autokarową. W programie nocne czuwanie modlitewne na Jasnej Górze, nawiedzenie Sanktuariów w Leśniowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Ludźmierzu, na Krzeptówkach oraz Bożego Miłosierdzia i św. Jana Pawła II w Łagiewnikach i Dom Papieski w Wadowicach. Noclegi w Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt pielgrzymki 490 zł. Zapisy u Ks. Andrzeja.
  1. Już dzisiaj można się zapisać do modlitwy w intencji dzieci poczętych w ramach inicjatywy KSM-u „ 40 dni dla życia ”. Szczegóły w gablocie.
  1. Szopkę rozebrali: Maria Janicka, Antonina, Anna i Władysław Myśliwiec, Krystyna Sztangierska, Janina Jankowska, Janina Pansewicz, Grażyna Pawlak, Zofia Radziejewska, Stanisława Rusnarczyk, Jadwiga Stelmach, Teresa Trzepak, Ewa i Andrzej Gołdyn, Teresa i Adam Wojtkowiak, Maria Nosewicz, Józefa i Jan Krókow, Jan Lema, Marian Kwaśniewski, Jan Kuś, Janusz Piechowicz, Tadeusz Górczyk, Józef Hebda, Jan Kozielec, Stanisław Pasiut i Krzysztof Tomczyk. Bóg zapłać!

    

  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia.