Ogłoszenia parafialne - 27 stycznia 2019 r.

27 stycznia 2019 r.

3 Niedziela Zwykła

1. W czwartek przypada 10 rocznica sakry biskupiej Ks. Biskupa Marka Mendyka. Jest to także dzień imienin Ks. Jana Rajczakowskiego. Otoczmy modlitwą naszych Pasterzy.
  1. W piątek rano Ks. Andrzej i proboszcz odwiedzą swoich chorych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.
  1. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Można je nabyć w zakrystii w cenie 10 zł. Taca na zakony kontemplacyjne.
  1. W sobotę o 19.00 koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Szyszak. Dziękuję Grupie Tauron Ekoenergia za sponsorowanie koncertu. Senatorowi Krzysztofowi Mrozowi dziękuję za Honorowy Patronat. Po koncercie rozbieramy szopkę. Zapraszamy chętnych do pomocy.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 w kaplicy zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do 14.00.
  1. Prezes Krajowej Izby Kominiarzy prosi o zadbanie o przewody kominowe. Komunikat jest wywieszony w gablocie.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”. W Gościu Niedzielnym film „ Bóg nie umarł 2” w cenie 5 zł.
  1. Naczelnik Urzędu Skarbowego zwraca się z prośbą o elektroniczne składanie rozliczeń podatkowych. Szczegóły są umieszczone w gablocie.
  1. Bóg zapłać ofiary składane na spłatę naszego zadłużenia. Dziękuję Róży św. Łucji za ofiarę 250 zł na spłatę długu.
  1. Po kolędzie odwiedziliśmy 63 % rodzin. Bóg zapłać za życzliwość i miłe przyjęcie. Z ofiar zebranych podczas kolędy zapłaciłem 25 000 zł do Legnickiej Kurii. Nasza Parafia ma obowiązek przekazać 7 zł rocznie od każdego zameldowanego mieszkańca tj. 58 000 zł. Część ofiar przeznaczyłem na spłatę zadłużenia, które dziś wynosi 75 500 zł. Pozostała część to podziękowanie dla księży. Bóg zapłać!