Ogłoszenia parafialne - 20 stycznia 2019 r.

20 stycznia 2019 r.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. Ostatnia kolęda dziś od 14.00 – ul. Cicha 11. Ewentualną wizytę duszpasterską można umawiać indywidualnie z księżmi. Za tydzień podsumowanie kolędy.
  1. W poniedziałek Dzień Babci, we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych najbliższych.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed pielgrzymką do Gruzji.
  1. Z powodu żałoby narodowej koncert kolęd w wykonaniu Karkonoskiego Zespołu Folkowego Szyszak odbędzie się w sobotę 2 lutego o 19.00. Serdecznie zapraszamy.

1. Na naszej stronie internetowej są umieszczone kazania z rekolekcji adwentowych, które wygłosił Ks. Krzysztof Herbut.
  1. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy zaprasza młodzież męską na rekolekcje w czasie ferii. Zapisy u Ks. Jana.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i wszystkie ofiary składane na spłatę naszego długu.