Ogłoszenia parafialne - 16 grudnia 2018 r.

16 grudnia 2018 r.

3 Niedziela Adwentu

1. Do środy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je Ks. Krzysztof Herbut. Msze św. o 9.00 i 18.00. W Przedwojowie o 16.30. Transmisja w kablówce o 9.00. Spowiedź w środę o 8.00 i 17.00. Taca środowa będzie naszym podziękowaniem za posługę Ks. Krzysztofa w naszej wspólnocie. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uzdrowienie.
  1. Roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. W sobotę losowanie nagród.
  1. W piątek po Mszy św. o 7.00 budowa szopki a w sobotę od rana dekorowanie kościoła. Zapraszam chętnych do pomocy.
  1. W sobotę ks. proboszcz i ks. Andrzej odwiedzą swoich chorych.
  1. Zapisy na marcową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, Jarosławia, Tuchowa i Czernej u ks. Andrzeja. Koszt – 490 zł. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych po każdej Mszy św.
  1. Młodzież z KSM-u rozprowadza sianko na stół wigilijny.
  1. W „Niedzieli” artykuł o naszej Parafii. W „Gościu Niedzielnym” płyta z kolędami.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie 6, 15 i 18 zł oraz kartki świąteczne po 1 zł i 2 zł. Są też pierniki jako cegiełki w cenie 5 zł. Dziękuję Przedstawicielom Parafii, którzy roznieśli poświęcone opłatki oraz kalendarze na nowy rok. Jeśli ktoś nie otrzymał, proszę zgłosić się do zakrystii.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę naszego długu. Na prośbę Parafian został zamontowany nowy reflektor oświetlający parking. Dziękuję Andrzejowi Gołdynowi za montaż. Panu Baście i Wągrowskiemu dziękuję za pomoc dla potrzebujących.