Ogłoszenia parafialne - 23 grudnia 2018 r.

23 grudnia 2018 r.

4 Niedziela Adwentu

1. Dziś przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas na stół wigilijny w cenie 18 zł oraz kartki świąteczne i sianko. W zakrystii można odebrać poświęcone opłatki i kalendarze parafialne.
  1. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. tylko o 7.00 rano. Nie będzie Mszy św. o 18.00. Pasterki o 22.00 i 24.00. Wierni, którzy przyjmą Komunię św. podczas Pasterki mogą przyjąć Komunię ponownie podczas następnych Mszy. Taca ze Mszy św. pasterskich przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.
  1. We wtorek Uroczystość Narodzenia Pańskiego, a w środę drugi Dzień Świąt. Porządek Mszy św. w te dni jest niedzielny.
  1. W czwartek święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W kościele święcimy wino.
  1. W czwartek o 9.00 od Przedwojowa rozpoczynamy wizytę duszpasterską.

Kolęda w Kamiennej Górze od 15.00 według następującego porządku:

Piątek – ul. Traugutta i Waryńskiego 15,38,40,42,44

Sobota – ul. Staszica

Niedziela – ul. Wiejska i Leśna ( od 14.00 )

1. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  1. Zapisy na marcową pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, Jarosławia, Tuchowa i Czernej u ks. Andrzeja. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Prasa katolicka w podwójnych numerach ( „Niedziela” – 10 zł i „Gość Niedzielny” – 8 zł ). W „Niedzieli” artykuł o naszej Parafii oraz kalendarz i płyta z kolędami.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu. Za wymianę okien zapłaciłem 47 774 zł. Dzięki sprzedaży pierników ( 1188 zł – podziękowanie dla Rodzin Damasiewicz, Myśliwiec i Ruchała ) i ofiarom za opłatki nasze zadłużenie zmniejszyło się do 99 500 zł. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w budowę szopki i świąteczny wystrój kościoła. Lista wywieszona jest w gablocie.