Ogłoszenia parafialne - 9 grudnia 2018 r.

9 grudnia 2018 r.

2 Niedziela Adwentu

1. Roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. Dzieci przynoszą serduszka z dobrymi uczynkami i otrzymują słodycze oraz bułki z piekarni Gertchen – Ruchała.
  1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby kościołów Wschodu. Bóg zapłać!
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. Trwa pomoc dzieciom z Hospicjum „Książka od serca”. Do dziś można składać w kościele, Liceum Ogólnokształcącym i Muzeum książki i płyty. Bóg zapłać!
  1. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Krzysztof Herbut.
  1. Ks. Andrzej organizuje Pielgrzymkę autokarową w dniach 2 – 5 marca 2019 r. do Kalwarii Pacławskiej, Jarosławia, Tuchowa i Czernej. Koszt – 490 zł. Informacje na plakacie. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Andrzeja.
  1. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie 6, 15 i 18 zł oraz kartki świąteczne po 1 zł i 2 zł.
  1. Przedstawiciele Parafii z upoważnieniami roznoszą poświęcone opłatki oraz kalendarze na nowy rok. Pojawili się oszuści. Proszę żądać upoważnień.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu. W przyszłą niedzielę taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Grupa Parafian przygotowuje pierniki cegiełki na remont kościoła. Będzie można je nabyć za tydzień w cenie 5 zł.