Ogłoszenia parafialne - 2 grudnia 2018 r.

2 grudnia 2018 r.

1 Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy Adwent. Roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. Dzieci przynoszą serduszka z dobrymi uczynkami. Będą zbierać naklejki.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 14.00.
  1. W poniedziałek na rynku w godzinach 9.00 – 13.00 będzie można oddać krew.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. Ks. Jan odwiedzi swoich chorych w piątek przed południem. Od 17.00 w piątek okazja do spowiedzi. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. W piątek po Mszy św. o 18.00 na plebanii spotkanie przed pielgrzymką do Gruzji.
  1. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Godzina łaski o 12.00.
  1. Trwa pomoc dzieciom z Hospicjum „Książka od serca”. Książki i płyty można składać w kościele, Liceum Ogólnokształcącym i Muzeum do 9 grudnia.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na potrzeby kościołów Wschodu. Bóg zapłać!
  1. Kancelaria czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”. Są też świece na stół wigilijny w cenie 6, 15 i 18 zł oraz kartki świąteczne po 1 zł i 2 zł.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu. Przedstawiciele Parafii będą roznosić poświęcone opłatki oraz kalendarze na nowy rok. Spotkanie chętnych do roznoszenia w czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  1. Odebraliśmy prace remontowe. Dziękuję za pomoc Adamowi Makasiowi. Państwu Gołdyn dziękuję za ufundowanie naczynia na wodę święconą. Państwu Kwaśniewskim, Wojtkowiak, Gołdyn, Myśliwiec, Sztangierska i Krókow dziękuję za wieńce adwentowe. Dziękuję Radzie Parafialnej za przygotowanie paczek dla dzieci oraz za słodycze dla Parafian.