Ogłoszenia parafialne - 25 listopada 2018 r.

25 listopada 2018 r.

Niedziela Chrystusa Króla

1. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na paczki dla dzieci z okazji uroczystości św. Mikołaja. Bóg zapłać!
  1. Dziś o 19.00 wyjątkowy koncert ku czci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy na uwielbienie Boga. Wystąpią: chór Cantabo Dominum, Diakonia Muzyczna „ Mocnego Serca” oraz Orkiestra Symfoniczna z Wrocławia. Dziękuję za ciasto dla wykonawców oraz za chleb od piekarni Gertchen-Ruchała.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. W piątek po Mszy św. o 18.00 na plebanii spotkanie przed pielgrzymką do Gruzji.
  1. W sobotę Ks. Andrzej i ks. Piotr odwiedzą swoich chorych.
  1. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 14.00.
  1. Do dziś młodzież z KSM-u zbiera żywność i środki higieniczne dla Rodaków na Kresach. Bóg zapłać!
  1. Włączamy się w akcję „Książka od serca” dla Hospicjum dla dzieci. Książki i płyty można składać w kościele, Liceum Ogólnokształcącym i Muzeum do 9 grudnia.
  1. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę dzwonić pod parafialny numer telefonu.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę naszego długu. Dzięki wpłatom i wypominkom nasze zadłużenie zmniejszyło się do 71 550 zł. Wciąż szukamy sponsora na nowe okna w kościele. W tym tygodniu odbiór konserwatorski wymienionych okien. W kaplicy jest 20 nowych krzeseł.