Ogłoszenia parafialne - 18 listopada 2018 r.

18 listopada 2018 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś gościmy w naszej Parafii ks. diakona Romana Charkota, który po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne jako cegiełkę na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 misterium o bł. Karolinie Kózkównej. Dziękuję młodzieży z KSM-u. Spotkania KSM-u w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. W środę po Mszy św. o 18.00 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  1. W niedzielę za tydzień o 19.00 wyjątkowy koncert ku czci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy na uwielbienie Boga. Wystąpią: chór Cantabo Dominum, Diakonia Muzyczna „ Mocnego Serca” oraz Orkiestra Symfoniczna z Wrocławia.
  1. W następną niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszki na paczki dla dzieci z okazji uroczystości św. Mikołaja.
  1. Młodzież z KSM-u zachęca do włączenia się w akcję „Polak z sercem”. Zbieramy żywność i środki higieniczne dla Rodaków na Kresach. Produkty z długim terminem ważności można składać na stolikach przy wyjściu z kościoła do przyszłej niedzieli. Szczegóły w gablocie.
  1. Zapisy na wyjazd do Włoch u ks. Jana.
  1. Ks. proboszcz zaprasza na pielgrzymkę do Gruzji w terminie 24.04.-02.05.2019 r. Koszt 3 800 zł. Program jest wywieszony w gablocie. Zapisy u proboszcza.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę długu za budowę drogi. Szczególne podziękowania za dwie ofiary po 1 000 zł.