Ogłoszenia parafialne - 11 listopada 2018 r.

11 listopada 2018 r.

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dziś dziękujemy za wolną Polskę i modlimy się za naszą Ojczyznę.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. Spotkania KSM-u w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 misterium o bł. Karolinie Kózkównej. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza młodzież przed bierzmowaniem. Będzie to spotkanie formacyjne ze sprawdzeniem obecności wszystkich roczników.
  1. Ks. Jan zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na jarmark świąteczny do Pragi 8 XII br. Koszt 130 zł. Zapisy do dzisiaj.
  1. Ks. Jan zaprasza dorosłych i młodzież na wyjazd do Włoch na rekreację i wypoczynek w terminie 21 czerwca – 2 lipca 2019 r. Koszt 600 zł i 420 euro.
  1. Ostatnio liczyliśmy wiernych w kościele. W naszej parafii do kościoła uczęszcza 22,7 %. To więcej niż w zeszłym roku. Dziękuję za świadectwo wiary.
  1. Wypominki codziennie o 17.15 według następującego porządku:

Niedziela             – 11 XI – ul. Śląska, Waryńskiego, Leśna, Tulipanowa i Traugutta

Poniedziałek       – 12 XI – ul. Skłodowskiej

Wtorek               – 13 XI – ul. Piastowska

Środa                  – 14 XI  – bez adresu, pozostałe i zaległe

1. Dziękuję za ofiary na spłatę długu za budowę drogi. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. W tym tygodniu kończymy wymianę pozostałych okien w kościele. Potrzebujemy 47 774 zł. Pilnie potrzebny sponsor. Mamy nową organizację ruchu drogowego wokół kościoła. Dziękuję Państwu Getchen.