Ogłoszenia parafialne - 4 listopada 2018 r.

4 listopada 2018 r.

XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek dla prześladowanych chrześcijan.
  1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.15.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem o 16.30: w środę dziewczęta III klas Gimnazjum, w czwartek chłopcy klas VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum, w piątek dziewczęta klas VIII Szkoły Podstawowej.
  1. W piątek 3. rocznica śmierci Ks. Prałata Stanisława Książka. Msza św. o 7.00.
  1. Ks. Jan odwiedzi swoich chorych w piątek przed południem.
  1. Spotkania KSM-u w piątki po Mszy św. o 18.00. Ks. Jan zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na jarmark świąteczny do Pragi 8 XII br. Koszt 130 zł.
  1. W sobotę o 19.00 koncert niepodległościowy połączonych chórów wrocławskich. Dziękuję Pani Minister Marzenie machałek za pomoc.
  1. Do przyszłej niedzieli zbieramy różańce dla Rwandy.
  1. Za tydzień uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o 12.00.
  1. Ks. Jan zaprasza dorosłych i młodzież na wyjazd do Włoch na rekreację i wypoczynek w terminie 21 czerwca – 2 lipca 2019 r. Koszt 600 zł i 420 euro.
  1. Wypominki codziennie o 17.15 według następującego porządku:

Niedziela            –  4 XI  – ul. Staszica i Wiejska

Poniedziałek       –  5 XI  – ul. Nowa, Konopnickiej, Słoneczna, Różana i Wysoka

Wtorek               –  6 XI  – ul. Licealna i Cegielniana

Środa                  –  7 XI  – ul. Kilińskiego i pl. Kościelny

Czwartek             –  8 XI  – ul. Słowackiego – od 17.00

Piątek                  –  9 XI  – ul. Cicha – od 17.00

Sobota                – 10 XI – ul. Kościuszki

Niedziela             – 11 XI – ul. Śląska, Waryńskiego, Leśna, Tulipanowa i Traugutta

13. Dziękuję za ofiary na spłatę długu za budowę drogi. Mamy nową toaletę w starej kotłowni. W tym tygodniu rozpoczniemy wymianę kolejnych okien w kościele