Ogłoszenia parafialne - 28 października 2018 r.

28 października 2018 r.

Niedziela – Rocznica Poświęcenia Kościoła

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na misje. Bóg zapłać!
  1. Dziś po Mszy św. o 11.00 bal wszystkich świętych dla dzieci. Dziękuję Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 za udostępnienie sali.
  1. Do środy nabożeństwa różańcowe o 17.30. W środę dzieci przynoszą plansze.
  1. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym. Dodatkowa Eucharystia na cmentarzu o 14.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy. Do 8 listopada można uzyskać odpust za zmarłych.
  1. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00.
  1. Ks. Piotr i ks. Andrzej odwiedzą chorych w sobotę przed południem.
  1. Spotkania KSM-u w piątki po Mszy św. o 18.00. Ks. Jan zaprasza na jarmark świąteczny do Pragi dla dzieci, młodzieży i dorosłych 8 XII br. Koszt 130 zł.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do wypominek.
  1. Zbieramy różańce dla Rwandy. Można je składać przy wyjściu z kościoła. Przy wyjściu z kościoła jest nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Kartki wypominkowe proszę składać do skarbon w kościele. Proszę wpisywać adresy. Porządek modlitwy codziennie o 17.15 według porządku:

Piątek        – 2 XI – ul. Hallera i Parkowa

Sobota       – 3 XI – ul. Lubawska, Cisowa, Świerkowa, Modrzewiowa i Ziemska

Niedziela   – 4 XI – ul. Staszica i Wiejska

1. Za tydzień zbiórka do puszek dla prześladowanych chrześcijan.
  1. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na spłatę długu za budowę drogi. Dziękuję Andrzejowi Mankiewiczowi za pomoc. W tym tygodniu złożyłem wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na kontynuację prac przy odwodnieniu kościoła. Otrzymałem obietnicę pomocy finansowej tej inwestycji z Urzędu Miasta.