Ogłoszenia parafialne - 21 października 2018 r.

21 października 2018 r.

XXIX Niedziela w ciągu roku

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i indywidualne ofiary składane na spłatę naszego długu.
  1. Codziennie nabożeństwa różańcowe o 17.30.
  1. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  1. W dniach 22-30 października w poradni przy ul. Bohaterów Getta bezpłatne badania ginekologiczne. Szczegóły w gablocie.
  1. W piątek Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi o. Grzegorz Sekuła.
  1. Spotkania przed bierzmowaniem: - we wtorek klasy VII

- w środę klasy III gimnazjum ( dziewczęta )

- w czwartek klasy III gimnazjum ( chłopcy )

- w piątek klasy VIII

Wszystkie spotkania o 16.30 na plebanii.

1. W niedzielę 28 października po Mszy św. o 11.00 bal wszystkich świętych. Dzieci prosimy o przebranie się za świętych.
  1. Dziękuję zaangażowanym w troskę o kościół. Szczególne podziękowania dla ministrantów i KSM-u. Spotkania KSM-u w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. Zbieramy różańce dla Rwandy. Można je składać na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe.
  1. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone ulotki dotyczące wsparcia naszego misjonarza Ojca Kazimierza Dzimitrowicza. Za tydzień zbiórka do puszek na misje św.