Ogłoszenia parafialne - 30 września 2018 r.

30 września 2018 r.

XXVI Niedziela w ciągu roku

1. Od jutra nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30. Dzieci otrzymają plansze.
  1. W środę w Przychodni Rodzina badania żył, tętnic, tarczycy, stawów i prostaty. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców młodzieży, która w najbliższą sobotę będzie bierzmowana.
  1. W piątek przed południem ks. Jan odwiedzi swoich chorych. W piątek od 17.00 okazja do spowiedzi. W piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Po Mszy św. wieczornej ucałowanie relikwii św. siostry Faustyny.
  1. Spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. Ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych w sobotę od 9.00.
  1. W sobotę o 16.30 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Będziemy gościć Ks. Biskupa Marka Mendyka. Różaniec o 16.00. Próba przed bierzmowaniem ze świadkami w piątek o 19.00.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa różańcowego o 17.30.
  1. Zgłosił się jeden kandydat na kurs Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Rostkowa, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Niepokalanowa i Częstochowy w terminie 22-24 października br. Koszt 390 zł. Zapisy u księdza Andrzeja. Program jest wywieszony w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Stawiarski i Alicja Grudzińska.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer „Dobrych Nowin”.
  1. Bóg zapłać za pomoc w organizacji festynu. Darczyńcy to: Krzysztof Świątek, Juliusz Lelito, Teresa Mrowca, Stefan Zawierucha, Zenon Król, Izabela Górecka, Bogdan Wągrowski, Jerzy Basta i piekący ciasta ( lista jest wywieszona w gablocie ). Dochód z festynu wyniósł 8 070 zł. Dziękuję wszystkim zaangażowanym. Dochód z festynu to 8 070 zł. Dziękuję także wczasowiczom z Ustronia Morskiego za ofiarę 210 zł. Nasz dług obecnie wynosi 85 040 zł.