Ogłoszenia parafialne - 23 września 2018 r.

23 września 2018 r.

XXV Niedziela w ciągu roku

1. Dziś festyn rodzinny. Po każdej Mszy św. można skorzystać z przygotowanych posiłków i licznych atrakcji. Po Mszy św. o 12.00 wspólne świętowanie. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu festynu i za upieczenie ciasta. Szczególne podziękowania dla burmistrza Krzysztofa Świątka, Jerzego Basty i Bogdana Wągrowskiego.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie osób zaangażowanych w przygotowanie festynu parafialnego.
  1. Wyjazd dzieci do Energylandu o 5.30 rano w najbliższy piątek. Spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  1. W czwartek 27 września br. Msza św. wieczorna z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Marek Zołoteńki.
  1. Spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. W sobotę po Mszy św. wieczornej próba do bierzmowania.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Kandydaci mogą zgłaszać się jeszcze w tym tygodniu do proboszcza.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Rostkowa, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Niepokalanowa i Częstochowy w terminie 22-24 października br. Koszt 390 zł. Zapisy u księdza Andrzeja. Program jest wywieszony w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Stawiarski i Alicja Grudzińska
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę długu, który wynosi 93 300 zł.