Ogłoszenia parafialne - 7 października 2018 r.

7 października 2018 r.

XXVII Niedziela w ciągu roku

1. Dziś w naszej Parafii odpust Matki Bożej Różańcowej. Po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do nabożeństwa różańcowego o 17.30.
  1. Codziennie nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.
  1. We wtorek o 16. 45 spotkanie klas szóstych przed bierzmowaniem. Klasy ósme i trzecie gimnazjum zapraszamy na spotkanie w czwartek o 16.45.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny.
  1. Spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątki po Mszy św. o 18.00. Dziś młodzież rozprowadza różańce, które są cegiełką na działalność KSM-u.
  1. Parafia włącza się w zbiórkę elektrośmieci. Zużyte lodówki, drukarki, komputery i inne urządzenia elektryczne można składać w sobotę na placu przykościelnym.
  1. W sobotę Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. Za tydzień Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Do dzisiaj można zgłaszać biedne rodziny z Parafii do „Szlachetnej Paczki”.
  1. W „Gościu Niedzielnym” film „Sprawa Chrystusa”. Cena 5 zł.
  1. Bóg zapłać za ofiary na spłatę naszego długu. Dziękuję za dar 4 600 zł od bierzmowanych. Nasz dług wynosi 79 950 zł.