Ogłoszenia parafialne - 16 września 2018 r.

16 września 2018 r.

XXIV Niedziela w ciągu roku

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę parafialnego długu.
  1. Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie nauk przedmałżeńskich.
  1. W poniedziałek w przychodni Rodzina profilaktyka jaskry. Szczegóły w gablocie. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla osób, które chcą się włączyć w przygotowania do festynu, który odbędzie się za tydzień. Po każdej Mszy św. w następną niedzielę będzie można nabyć ciasto. Po Mszy św. o 12.00 wspólne świętowanie z zabawami i atrakcjami. Proszę o upieczenie ciasta.
  1. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i Młodzieży. Młodzież klas 6., 7. i 8. Szkoły Podstawowej oraz 3. Gimnazjum zapraszamy na Mszę św. wieczorną. Po Mszy św. spotkanie, na którym młodzież otrzyma indeksy.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny. W środę po Mszy św. o 18.00 spotkanie dla rodziców młodzieży, która 6 października br. będzie bierzmowana.
  1. Spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątki po Mszy św. o 18.00.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie na Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Kandydaci mogą zgłaszać się do proboszcza.
  1. Chętni mogą się włączyć w akcję „Szlachetna Paczka”. Szczegóły na plakacie.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Rostkowa, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Niepokalanowa i Częstochowy w terminie 22-24 października br. Koszt 390 zł. Zapisy u księdza Andrzeja.
  1. Wyjazd dzieci do Energylandu w piątek 28 września br. Zapisy u księdza Jana.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Roman Kowalkowski i Joanna Polowy

Kamil Stawiarski i Alicja Grudzińska

1. W „Niedzieli” artykuł o naszej Parafii.