Ogłoszenia parafialne - 9 września 2018 r.

9 września 2018 r.

XXIII Niedziela w ciągu roku

1. Dziś o 19.00 w kościele śś. Apostołów Piotra i Pawła kolejny koncert festiwalu Musique d`elite.
  1. Dziś po Mszy św. wieczornej pierwsze spotkanie nauk przedmałżeńskich.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów.
  1. W środę przypada 20. rocznica święceń ks. bp. Stefana Cichego. Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy w środę na Mszę św. o 18.00. Po Mszy św. zapisy dzieci do I Kumunii Św. W środę po Mszy św. wieczornej krąg biblijny.
  1. W czwartek Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po procesji spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Spotkanie scholi w piątek o 17.00 na plebanii. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątek po Mszy św. wieczornej.
  1. Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00. W sobotę o 17.00 spotkanie klas 1. szkół średnich przed bierzmowaniem.
  1. Parafia organizuje festyn dla rodziny. Nasze świętowanie planujemy na niedzielę 23 września br. Już dziś prosimy o pomoc w upieczeniu ciast.
  1. Wyjazd dzieci do Energylandu w sobotę 29 września br. Zapisy u księdza Jana.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Roman Kowalkowski i Joanna Polowy

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę długu za budowę drogi. W następną niedzielę taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Bardzo proszę wjeżdżać na teren kościelny nową drogą. Zjeżdżamy starą. Dziękuję wszystkim, którzy włączają się w prace dla dobra wspólnoty.