Ogłoszenia parafialne - 19 sierpnia 2018 r.

19 sierpnia 2018 r.

XX Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na spłatę długu za budowę drogi dojazdowej do kościoła.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W środę po Mszy wieczornej spotkanie młodzieży, która wyjeżdża do Legnickiego Pola. Zapisy w zakrystii.
  1. W piątek święto św. Bartłomieja Apostoła. Odpust w Leszczyńcu.
  1. W następną niedzielę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Podczas adoracji o 17.30 odnowienie ślubowań Narodu Polskiego.
  1. Kolejna Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie będzie miała miejsce we wtorek, 28 sierpnia br. Informacje szczegółowe na plakatach.

1. Do przyszłej niedzieli można zamawiać Msze św. ( także gregorianki ) u Ojca Kazimierza Dzimitrowicza w celu wspierania misji i pomocy naszemu Parafianinowi.