Ogłoszenia parafialne - 12 sierpnia 2018 r.

12 sierpnia 2018 r.

XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na budowę nowych kościołów w diecezji. Bóg zapłać!
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. Jutro Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec. Po Mszy św. o 18.00 procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy. Dziękuję Róży Matki Bożej Fatimskiej i Misyjnej za dekorację figury.
  1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Boskiej Zielnej. Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcenie ziół i kwiatów.
  1. W sobotę o 6.15 z parkingu przy ZUS-ie wyjazd na wczasy Caritas.
  1. Zapisy młodzieży na wyjazd do Legnickiego Pola w zakrystii.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.

1. Zapowiedzi przedślubne: Jarosław Mszański i Aneta Ruchała

Paweł Kochanowski i Marta Orłowska

Damian Szwandrak i Klaudia Mazurek

1. Dziękuję Burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi za dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży do Niemiec. Władysławowi Durlakowi dziękuję za pomoc w pracach przy plebanii.
  1. Zachęcam do zamawiania Mszy św. ( także gregorianek ) u Ojca Kazimierza Dzimitrowicza w celu wspierania misji i pomocy naszemu Parafianinowi.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę długu. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel. Bóg zapłać!