Ogłoszenia parafialne - 26 sierpnia 2018 r.

26 sierpnia 2018 r.

Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej

1. Dziś Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Podczas adoracji o 17.30 odnowienie ślubowań Narodu Polskiego.
  1. Dziś po Mszy św. wieczornej koncert duetu organowego. W programie m .in. utwory Straussa, Griega, Czajkowskiego, Mozarta, Ravela i Beethovena.
  1. We wtorek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Informacje szczegółowe na plakatach.
  1. W sobotę 1 września przed południem ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych.
  1. W sobotę pielgrzymka osób niepełnosprawnych do Krzeszowa.
  1. W sobotę naszą Parafię odwiedzą klerycy roku trzeciego. O 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia z klerykami w kaplicy.
  1. W niedzielę 2. IX br. uroczysta Msza św. za Ojczyznę o 12.00 z okazji obchodów Dnia Weterana Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej Polskiej wraz ze złożeniem urn z ziemią z miejsc kaźni Narodu Polskiego ( Katyń, Łączka i Ponary ) z udziałem Wojska Polskiego i Apelem Poległych. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja najświętszego Sakramentu w kaplicy do wieczornej Eucharystii.
  1. W „Niedzieli” artykuł o wyjeździe naszej młodzieży do Niemiec. Można też wziąć nowy numer ewangelizacyjnych „Dobrych Nowin”

1. Do dzisiaj można zamawiać Msze św. u Ojca Kazimierza Dzimitrowicza.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół. Nasze zadłużenie wynosi 99 600 zł. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne.