Ogłoszenia parafialne - 5 sierpnia 2018 r.

5 sierpnia 2018 r.

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. Ks. Jan odwiedzi swoich chorych w poniedziałek przed południem.
  1. W poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego.
  1. Do poniedziałku o 20.00 Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami.
  1. We wtorek o 4.00 z parkingu przy ZUS-ie wyruszy autokarowa pielgrzymka do Częstochowy.
  1. W przyszłą niedzielę w Miszkowicach festyn parafialny. Szczegóły na plakacie.
  1. Swoje zobowiązania abstynenckie można wpisywać do księgi trzeźwości.
  1. Zapisy młodzieży na wyjazd do Legnickiego Pola w zakrystii.
  1. W „Niedzieli” artykuł Apolonii Lulek o wizycie na Kresach.

1. Zapowiedzi przedślubne: Damian Leśniak i Natalia Uznańska

Tomasz Piecha i Katarzyna Zięciak

Jarosław Mszański i Aneta Ruchała

Paweł Kochanowski i Marta Orłowska

Damian Szwandrak i Klaudia Mazurek

1. Bóg zapłać za ofiary składane na spłatę długu. Za tydzień zbiórka do puszek na budowę nowych kościołów w diecezji.