Ogłoszenia parafialne - 29 lipca 2018 r.

29 lipca 2018 r.

XVII Niedziela Zwykła

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. Od dziś codziennie o 20.00 Apel Jasnogórski w łączności z pielgrzymami, którzy wędrują do Matki. W zakrystii są do nabycia w cenie 10 zł książeczki duchowego uczestnictwa w pielgrzymce.
  1. We wtorek po Mszy św. o 18.00 spotkanie przed wyjazdem na wczasy Caritas.
  1. W środę rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Zachęcamy też do włączenia się w inicjatywę 100 dni na 100-lecie niepodległości czyli abstynencję o 4 sierpnia do 11 listopada. Swoje zobowiązania abstynenckie można wpisywać do księgi trzeźwości wyłożonej przy bocznym wejściu do kościoła.
  1. Spotkanie przed pielgrzymką do Częstochowy w środę po Mszy św. o 18.00.
  1. W czwartek można uzyskać odpust Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła parafialnego.
  1. W piątek ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00. Ks. Jan odwiedzi swoich chorych w poniedziałek 6 sierpnia.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Zapisy młodzieży na wyjazd do Legnickiego Pola w zakrystii.

1. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Orczykowski i Aleksandra Kożuch

Damian Leśniak i Natalia Uznańska

Tomasz Piecha i Katarzyna Zięciak

Jarosław Mszański i Aneta Ruchała

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Podłączamy kanalizację deszczową i ściekową. Trwa porządkowanie terenu. Dziękuję Radnym z Burmistrzem na czele za przekazanie terenu powyżej Alei Ks. Prałata Stanisława Książka na rzecz Parafii. Dziękuję też Ireneuszowi Barcisiowi za okazaną pomoc.