Ogłoszenia parafialne - 22 lipca 2018 r.

22 lipca 2018 r.

XVI Niedziela Zwykła

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży, która wyjeżdża do Niemiec z ks. Janem.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie pod przewodnictwem diecezjalnego egzorcysty Ks. Bronisława Kryłowskiego. Serdecznie zapraszamy.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Pojazdy proszę zaparkować wokół kościoła.
  1. Pielgrzymka autokarowa na zakończenie pieszej pielgrzymki do Częstochowy we wtorek 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Koszt około 60 zł.
  1. Zachęcam młodzież do wyjazdu z księdzem Janem na Spotkanie Młodych do Legnickiego Pola w terminie 23-26 sierpnia br. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  1. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła. Dziękuję Wandzie i Marianowi Kwaśniewskim oraz Janinie Kurpisz za pomoc przy porządkowaniu placu kościelnego. Krystynie Sztangierskiej dziękuję za czujność i dopilnowanie materiału budowlanego.

1. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Laskowski i Aldona Bronisz

Marcin Orczykowski i Aleksandra Kożuch

Damian Leśniak i Natalia Uznańska

Tomasz Piecha i Katarzyna Zięciak

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Kończymy budowę podjazdu do świątyni. Nasze zadłużenie wynosi 106 500 zł.