Ogłoszenia parafialne - 15 lipca 2018 r.

15 lipca 2018 r.

XV Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i każdą złotówkę złożoną na remont kościoła. Kończymy prace przy utwardzaniu nawierzchni wjazdu do kościoła.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W sobotę o 9.00 z rynku w Kamiennej Górze wyruszy kolejna pielgrzymka do Krzeszowa pod przewodnictwem ks. Andrzeja Płazy. Serdecznie zapraszam.
  1. Pielgrzymka autokarowa na zakończenie pieszej pielgrzymki do Częstochowy we wtorek 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Koszt około 60 zł.
  1. Zachęcam młodzież do wyjazdu z księdzem Janem na Spotkanie Młodych do Legnickiego Pola w terminie 23-26 sierpnia br. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  1. Zwolniło się jedno miejsce na wakacje Caritas w Ustroniu Morskim od 18 sierpnia br. Szczegóły u proboszcza.
  1. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z księdzem po Mszach św.

1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Sternal i Emilia Urbańska

Adrian Laskowski i Aldona Bronisz

Marcin Orczykowski i Aleksandra Kożuch

1. Bardzo dziękuję za prace na rzecz kościoła panom: Gruca, Stanek, Gołdyn, Wojtkowiak i Nakonieczny.
  1. We wtorek 24 lipca br. modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie pod przewodnictwem diecezjalnego egzorcysty Ks. Bronisława Kryłowskiego. Już dziś serdecznie zapraszamy.
  1. Ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski skierował do pomocy w naszej parafii ks. Andrzeja Dudę, którego serdecznie witam i polecam modlitwie.