Ogłoszenia parafialne - 8 lipca 2018 r.

8 lipca 2018 r.

XIV Niedziela Zwykła

1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W środę święto św. Benedykta, Patrona Europy.
  1. W piątek Dzień Fatimski. O 17.30 różaniec. Po Mszy świętej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Dziękuję Róży św. Łucji za dekorację figury.
  1. Pielgrzymka autokarowa na zakończenie pielgrzymki do Częstochowy we wtorek 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Koszt około 60 zł.
  1. Zachęcam młodzież do wyjazdu z księdzem Janem na Spotkanie Młodych do Legnickiego Pola w terminie 23-26 sierpnia br. Zapisy w zakrystii. Koszt 70 zł.
  1. Bóg zapłać za kwiaty do dekoracji kościoła.

1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Sternal i Emilia Urbańska

Adrian Laskowski i Aldona Bronisz

1. Bardzo dziękuję za pomoc Adamowi Wojtkowiakowi i Andrzejowi Gołdynowi. Montujemy nowe wieszaki w ławkach.
  1. Trwają prace przy utwardzaniu nawierzchni wjazdu do kościoła. Bóg zapłać za każdą złotówkę na ten cel. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na prace budowlane przy kościele. W związku z kradzieżami materiałów budowlanych z terenu kościelnego proszę o czujność.