Ogłoszenia parafialne - 1 lipca 2018 r.

1 lipca 2018 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi.
  1. W poniedziałek ks. Jan odwiedzi chorych, do których przychodził ks. Paweł.
  1. W piątek przed południem ks. proboszcz odwiedzi swoich chorych.
  1. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00.
  1. W sobotę po Mszy św. rannej adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski Arcybractwa Niepokalanego Serca Maryi.
  1. Zachęcam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Pielgrzymka autokarowa na zakończenie pielgrzymki we wtorek 7 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Janusz Stefański i Justyna Kraszewska

Mateusz Jóźwiak i Marcelina Zegan

Kamil Sternal i Emilia Urbańska

1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i wymianę okien w kościele.
  1. Witam w naszej Parafii nowego wikarego, ks. Jana Rajczakowskiego i polecam go modlitwie i życzliwości całej wspólnoty.
  1. Bardzo dziękuję za wszystkie dowody pamięci i życzliwości oraz modlitwę z okazji imienin. Za pomoc w duszpasterstwie dziękuję Panom: Gołdynowi, Wojtkowiakowi, Gruceli i Nakoniecznemu.