Ogłoszenia parafialne - 24 czerwca 2018 r.

24 czerwca 2018 r.

XII Niedziela Zwykła

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy. Bóg zapłać! Od jutra 4 naszych lektorów weźmie udział w obozie powołaniowym w seminarium.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed wyjazdem na wczasy Caritas.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.
  1. W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Można uzyskać odpust zupełny za używanie z czcią przedmiotu pobożności, pobłogosławionego przez Ojca Świętego lub biskupa. Dodatkowa Msza św. od mamy i siostry proboszcza oraz od Rady Parafialnej o 9.00. Taca to Świętopietrze na Stolicę Apostolską.
  1. Za tydzień po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
  1. Do dzisiaj zapisy na wyjazd młodzieży do Niemiec.
  1. Zachęcam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Janusz Stefański i Justyna Kraszewska

Mateusz Jóźwiak i Marcelina Zegan

1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i wymianę okien w kościele. Położona jest kanalizacja. W kasie parafialnej już nie ma środków.
  1. Z dniem jutrzejszym Ks. Paweł obejmuje funkcję wikariusza w Parafii pw. św. Jacka w Legnicy. Dziękuję za trzy lata posługi Ks. Pawła w naszej wspólnocie. Księdza Pawła polecam modlitwie całej wspólnoty parafialnej. Msza św. pożegnalna dziś o 18.00.