Ogłoszenia parafialne - 17 czerwca 2018 r.

17 czerwca 2018 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na wymianę okien w kościele, kanalizację i budowę drogi dojazdowej do świątyni.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. We wtorek o 16.30 spotkanie młodzieży klas 7. Szkoły Podstawowej oraz klas 1. i 2. Gimnazjum. Proszę przynieść indeksy z opinią katechety. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców młodzieży klas trzecich gimnazjum, która 6 października br. przyjmie sakrament bierzmowania.
  1. W czwartek o 16.00 egzamin młodzieży klas 3. Gimnazjum przed bierzmowaniem.
  1. W piątek o 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy.
  1. Parafia organizuje wyjazd dla młodzieży do Niemiec w terminie od 28 lipca do 5 sierpnia br. Spotkanie organizacyjne w piątek o 17.00.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Rostkowa i Niepokalanowa 30 czerwca. Koszt około 100 zł. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne w piątek po Mszy św. wieczornej.
  1. W sobotę o 8.30 pielgrzymka do sanktuarium św. Jacka w Legnicy. Wyjazd z parkingu przy ZUS-ie. Zapisy u Brygidy Gucwy i w zakrystii. Koszt 30 zł.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Janusz Stefański i Justyna Kraszewska
  1. Bardzo dziękuję Jarosławowi Gęborysowi, Małgorzacie Krzyszkowskiej, Grzegorzowi Gertchenowi, Janowi Kozielcowi, Stanisławowi Pasiutowi i Marianowi Kwaśniewskiemu za okazaną pomoc.
  1. Ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski odwołał Ks. Pawła Adresa z funkcji wikariusza naszej Parafii i skierował do pracy w Parafii pw. św. Jacka w Legnicy. Msza św. pożegnalna za tydzień w niedzielę o 18.00. Za tydzień zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy.