Ogłoszenia parafialne - 10 czerwca 2018 r.

10 czerwca 2018 r.

X Niedziela Zwykła

1. Dziś o 16.00 w Muzeum Tkactwa spotkanie z posłem z Komisji Amber Gold. Zaprasza Marzenia Machałek, Wiceminister, Sekretarz Stanu.
  1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. W środę Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej procesja z figurą Matki Bożej z Fatimy.
  1. W czwartek o 16.30 spotkanie młodzieży klas 3. Gimnazjum przed bierzmowaniem.
  1. W sobotę o 9.00 kolejna pielgrzymka z Kamiennej Góry do Krzeszowa. W sobotę o 9.00 wyjazd dzieci komunijnych z proboszczem do Legnicy. O 10.00 wyjazd z ks. Pawłem na ewangelizację Legnicy.
  1. Zachęcam do duchowego włączenia się w nieustanną pielgrzymkę zawierzenia. Szczegóły na ulotkach.
  1. Parafia organizuje wyjazd dla młodzieży do Niemiec w terminie od 28 lipca do 5 sierpnia br. Koszt pobytu – 60 euro. Zapisy u proboszcza.
  1. Młodzież męską zachęcam do wzięcia udziału w obozie powołaniowym w Wyższym Seminarium Duchownym w Legnicy pod koniec czerwca.
  1. Parafia organizuje pielgrzymkę do Rostkowa i Niepokalanowa 30 czerwca. Koszt około 100 zł. Zapisy w zakrystii.
  1. W „Niedzieli” artykuły związane z naszą Parafią.
  1. Bardzo dziękuję Janowi Kozielcowi za pomoc oraz Parafiance, która pragnie zachować anonimowość, za ufundowanie pięknego obrazu Pana Jezusa.
  1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i wymianę okien w kościele. W przyszłą niedzielę taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.