Ogłoszenia parafialne - 3 czerwca 2018 r.

3 czerwca 2018 r.

IX Niedziela Zwykła

 1. Dziś Święto Dziękczynienia. Po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
 1. Codziennie o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do czwartku Oktawa Bożego Ciała z procesjami eucharystycznymi o 17.30. Wieczorne Msze św. w kościele.
 1. W środę w Przychodni „Rodzina” badania. Szczegóły w gablocie.
 1. W czwartek o 16.30 spotkanie młodzieży klas 3. Gimnazjum przed bierzmowaniem.
 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dodatkowa Msza św. o 9.00. Msza o 9.00 i 18.00 w kościele.
 1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. W sobotę z parkingu przy ZUS-ie o 6.00 wyjazd na wczasy Caritas. W sobotę o 19.00 w Krzeszowie występ Zespołu „Śląsk”. Cena 50 zł.
 1. Uroczystość Bożego Ciała przygotowali: Teresa Trzepak, Maria Nosewicz, Magdalena Rochnowska, Elżbieta Wasik, Janina Jasińska, Józefa i Jan Krókow, Andrzej Gołdyn, Teresa i Adam Wotkowiakowie , Jan Kozielec, Józef Fryzowicz, Józef Hebda i Marian Kwaśniewski. Bóg zapłać!
 1. Parafia organizuje wyjazd dla młodzieży do Niemiec pod koniec lipca. Zapisy u proboszcza. W sobotę 16 czerwca pielgrzymka do Legnicy na ewangelizację miasta. Zapisy u ks. Pawła. W „Niedzieli” artykuł o naszej Parafii.
 1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i wymianę okien w kościele. Dziękuję Burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi za podłączenie terenu wokół kościoła do monitoringu miejskiego.