Ogłoszenia parafialne - 27 maja 2018 r.

27 maja 2018 r.

Niedziela Najświętszej Trójcy

 1. Majówki codziennie do czwartku o 17.30. Serdecznie zapraszamy.
 1. Dziś o 15.30 rozśpiewana majówka w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów.
 1. W czwartek Boże Ciało. Porządek Mszy św. niedzielny. O 10.30 Msza św. z udziałem dzieci, które świętują Pierwszą Rocznicę Komunii Św. Po Mszy św. udamy się na procesję z kościoła św. Apostołów Piotra i Pawła. Dziewczynki sypią kwiatki. Nasza Parafia przygotowuje 2 ołtarze. Bóg zapłać za dekorację. Proszę przyozdobić okna mieszkań symbolami religijnymi. Na zakończenie procesji około 12.30 Msza św. W Oktawie Bożego Ciała o 17.30 nabożeństwa czerwcowe z procesją eucharystyczną.
 1. W piątek rano odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi od 17.00. W piątek po Mszy św. wieczornej modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie. Przewodniczyć będzie ks. Andrzej Smółka.
 1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 1. Za tydzień Święto Dziękczynienia. Po Mszach zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
 1. W czerwcu w ramach adoracji o 17.30 nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.
 1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są „Dobre Nowiny” – gazeta ewangelizacyjna.
 1. Zapowiedzi przedślubne:

Maciej Welka              Czadrów                        Paulina Leśna               Kamienna Góra

Arkadiusz Rusiecki      Kamienna Góra           Joanna Szwejda           Kamienna Góra

Piotr Dymel                 Wrocław                      Katarzyna Jaszczak      Kamienna Góra

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i wymianę okien w kościele. W kasie parafialnej jest 53 500 zł. Podziękowanie dla Andrzeja Mankiewicza. Ks. proboszcz bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i dowody życzliwości z okazji srebrnego jubileuszu kapłaństwa.