Ogłoszenia parafialne - 20 maja 2018 r.

20 maja 2018 r.

Zesłanie Ducha Świętego

1. Dziś kończy się Okres Wielkanocny.
  1. Majówki codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. Katecheza neokatechumenalna we wtorek o 18.45. W środę o 19.30 uroczysta celebracja z wręczeniem Pisma Świętego, której przewodniczyć będzie ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski.
  1. Rada Parafialna zaprasza na Mszę św. z okazji jubileuszu 25-lecia kapłaństwa proboszcza we wtorek o 18.00.
  1. W środę o 16.00 próba dzieci klas czwartych do Rocznicy Pierwszej Komunii Św.
  1. W czwartek o 17.00 spotkanie klas 3. Gimnazjum przed bierzmowaniem.
  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie przed wyjazdem na wczasy Caritas w terminie od 9 czerwca.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę dzieci komunijnych do Legnicy w dniu 16 czerwca. Zapisy u proboszcza.
  1. Polskie Linie Kolejowe informują o wznowieniu połączeń w piątek, sobotę i niedzielę z Marciszowa do Lubawki i Kralovca.
  1. Od czerwca do sierpnia transmisje niedzielnych Mszy św. wyjątkowo o 9.00.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Maciej Welka              Czadrów                        Paulina Leśna               Kamienna Góra

Arkadiusz Rusiecki      Kamienna Góra           Joanna Szwejda           Kamienna Góra

Piotr Dymel                 Wrocław                      Katarzyna Jaszczak      Kamienna Góra

1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na budowę drogi i remont kościoła.