Ogłoszenia parafialne - 13 maja 2018 r.

13 maja 2018 r.

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś o 10.00 Uroczystość I Komunii Świętej. W Białym Tygodniu Msze św. o 16.30.
  1. Dziś Dzień Fatimski. O 17.00 różaniec, litania i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Proszę przynieść intencje do różańca.
  1. Majówki codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. Katechezy neokatechumenalne we wtorek i czwartek o 18.45. Zapraszamy.
  1. W piątek wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od 7.30 do 16.30.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci, które w zeszłym roku po raz pierwszy przyjęły Komunię Św. w sprawie 1 Rocznicy Komunii.
  1. W sobotę piesza pielgrzymka z rynku do Krzeszowa. Szczegóły w gablocie.
  1. Są 2 wolne miejsca na wczasy Caritas w Dąbkach w terminie od 9. czerwca.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Kopeć             Gostków             Magdalena Trojan       Kamienna Góra

1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i remont kościoła. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.
  1. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za troskę o religijne przeżycie I Komunii Świętej, przygotowanie świątyni i dar na remont kościoła w wysokości

7 000 zł. Dziękuję też Andrzejowi Gołdynowi, Feliksowi Przybylskiemu, Janowi

Krókowowi i Janinie Kurpisz.

1. W sobotę 19 maja na zaproszenie Pani Marszalek Województwa Dolnośląskiego, Iwony Krawczyk, wystąpi w naszej świątyni gruziński chór. To wyjątkowe wydarzenie – tylko trzy koncerty w Polsce. Serdecznie zapraszamy.