Ogłoszenia parafialne - 6 maja 2018 r.

6 maja 2018 r.

6 Niedziela Paschalna

1. Dziś po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
  1. Majówki codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. Od poniedziałku do środy Dni Krzyżowe. Podczas majówki procesja do krzyża i modlitwa o dobre urodzaje litanią do Wszystkich Świętych.
  1. Od poniedziałku do piątku codziennie próby dzieci komunijnych o 16.30. Spotkanie rodziców w piątek od 17.00. Po spotkaniu sprzątanie kościoła.
  1. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  1. Katechezy neokatechumenalne we wtorek i czwartek o 18.45. Zapraszamy.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie przed wczasami Caritas.
  1. Za tydzień I Komunia Św. Msza z udziałem dzieci godzinę wcześniej tj. o 10.00. Spowiedź święta w sobotę o 9.00.
  1. W przyszłą niedzielę Dzień Fatimski. O 17.00 różaniec, litania i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Proszę przynieść intencje do różańca.
  1. Są 4 wolne miejsca na wczasy Caritas. Szczegóły u proboszcza.
  1. Otrzymaliśmy ofertę kolonii dla dzieci nad morzem. Szczegóły w gablocie.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Adam Smólski             Legnica               Ewelina Danak             Kamienna Góra

Tomasz Kopeć             Gostków             Magdalena Trojan       Kamienna Góra

Jarosław Jaroszewicz  Szarocin              Patrycja Kąkol             Kamienna Góra

1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i remont kościoła.
  2. W sobotę 19 maja na zaproszenie Pani Marszalek Województwa Dolnośląskiego, Iwony Krawczyk, wystąpi w naszej świątyni gruziński chór. Serdecznie zapraszamy.