Ogłoszenia parafialne - 29 kwietnia 2018 r.

29 kwietnia 2018 r.

5 Niedziela Paschalna

1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc poświęcony Maryi. Majówki codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszamy. Pierwszego maja dodatkowa Msza św. o 9.00.
  1. Pielgrzymka mężczyzn do św. Józefa w Krzeszowie 1 maja. Szczegóły na plakacie.
  1. Katechezy neokatechumenalne w każdy wtorek i czwartek o 18.45. Zapraszamy.
  1. W czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym.
  1. W piątek okazja do spowiedzi św. od 17.00.
  1. W sobotę po Mszy św. o 7.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z różańcem.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 12.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 17.30.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z kapłanem po Mszy św.
  1. Rozliczone PIT-y są do odebrania w zakrystii.
  1. Są 4 wolne miejsca na wczasy Caritas. Szczegóły u proboszcza.
  1. Otrzymaliśmy ofertę kolonii dla dzieci nad morzem. Szczegóły w gablocie.
  1. Przy wyjściu z kościoła można wziąć nowy numer gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Adam Smólski             Legnica               Ewelina Danak             Kamienna Góra

Tomasz Kopeć             Gostków             Magdalena Trojan       Kamienna Góra

Jarosław Jaroszewicz  Szarocin              Patrycja Kąkol             Kamienna Góra

1. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę drogi i remont kościoła.