Ogłoszenia parafialne - 22 kwietnia 2018 r.

22 kwietnia 2018 r.

4 Niedziela Paschalna

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i Zakonne.
  1. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
  1. Katechezy neokatechumenalne w każdy wtorek i czwartek o 18.45. Zapraszamy.
  1. We wtorek o 17.00 w kościele spotkanie przed wyjazdem Caritas nad morze. We wtorek o 19.30 spotkanie Rady Parafialnej.
  1. W środę patronalne święto Ks. Biskupa Marka Mendyka.
  1. W czwartek o 16.30 próba dzieci do I Komunii św.
  1. Ks. proboszcz w piątek przed południem odwiedzi swoich chorych.
  1. Do przyszłej niedzieli zbiórka przyborów szkolnych dla biednych dzieci w Tanzanii. Można je składać przy zakrystii. Szczegóły na plakacie. Bóg zapłać!
  1. Rozliczone PIT-y są do odebrania w zakrystii.
  1. Trwa nabór ofert na budowę drogi dojazdowej do świątyni.
  1. Wyjazd pielgrzymów na rejs w sobotę o 16.00 przy ZUS-ie.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Adam Smólski             Legnica               Ewelina Danak             Kamienna Góra

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła. Dzięki Pani Iwonie Krawczyk otrzymaliśmy dotację do wymiany pozostałych okien kościoła z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w kwocie 20 000 zł. Brakuje nam ponad 47 000 zł. Poszukujemy sponsorów. W kasie parafialnej jest 44 250 zł.