Ogłoszenia parafialne - 15 kwietnia 2018 r.

15 kwietnia 2018 r.

3 Niedziela Paschalna

1. Witam w naszej Parafii ks. Grzegorza Wieczorka, który jest odpowiedzialny za Drogę Neokatechumenalną w diecezji. Katechezy dla dorosłych i młodzieży, które mają pomóc w pogłębieniu wiary będą we wtorki i czwartki o 18.45.
  1. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Spotkanie kręgu biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  1. W czwartek o 16.30 próba dzieci do I Komunii św.
  1. W czwartek wieczorna Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O 17.30 różaniec. Modlitwę poprowadzi ks. Marek Zołoteńki.
  1. Trwa zbiórka przyborów szkolnych dla biednych dzieci w Tanzanii. Można je składać przy zakrystii. Szczegóły na plakacie. Bóg zapłać!
  1. Rozliczone PIT-y są do odebrania w zakrystii.
  1. Ogłaszam przetarg na budowę drogi dojazdowej do świątyni. Firmy mogą składać oferty do przyszłego tygodnia.
  1. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę i ofiary składane na remont kościoła.