Ogłoszenia parafialne - 8 kwietnia 2018 r.

8 kwietnia 2018 r.

Niedziela Bożego Miłosierdzia

 1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Caritas z okazji rozpoczynającego się Tygodnia Miłosierdzia.
 1. Dziś po Mszy św. w południe zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do Mszy św. wieczornej. Za odmówienie w kościele koronki do Bożego Miłosierdzia można uzyskać odpust zupełny.
 1. W poniedziałek, przeniesiona z Wielkiego Tygodnia, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 7.00 i 18.00. Będzie można złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje są wyłożone przy wyjściu z kościoła.  
 1. We wtorek o 16.00 w kościele koncert organowy, na którym będziemy gościć osoby z Niemiec. Serdecznie zapraszam.
 1. W czwartek o 16.30 próba dzieci do I Komunii św.
 1. W związku z organizowanym przez Urząd Miasta biegiem „Zdobywca Góry Parkowej” w najbliższą sobotę w godzinach 12-13.30 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym na: al. Ks. Prałata Stanisława Książka, pl. Kościelny, ul. Parkowa, Świerkowa, Azaliowa, Wysoka, Cegielniana, Nowa, Słowackiego i Piastowska.
 1. W następną niedzielę będziemy gościć przedstawicieli Neokatechumenatu.
 1. Włączamy się w zbiórkę przyborów szkolnych dla biednych dzieci w Tanzanii. Można je składać przy zakrystii. Szczegóły na plakacie. Bóg zapłać!
 1. Kancelaria parafialna czynna w środę o 17.00 i w sobotę o 8.00.
 1. Parafia rozlicza PIT-y. Można je odebrać w zakrystii.
 1. Edward Bigos zaprasza na pielgrzymkę do Wadowic, Tuchowa, Zabawy. Szczegóły w gablocie.
 1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i budowę drogi dojazdowej do świątyni. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na ten cel.