Ogłoszenia parafialne - 18 marca 2018 r.

18 marca 2018 r.

V Niedziela Wielkiego Postu

1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Opiekuna Zbawiciela, Patrona Diecezji Legnickiej.
  1. W czwartek o 16.30 pierwsza próba dzieci komunijnych.
  1. W piątek dodatkowa Msza św. o 9.00. Drogi krzyżowe o 9.30 i 17.30. Po Mszy św. o 18.00 wyjazdowa droga krzyżowa do Skalnego Miasta w Czechach.
  1. W piątek o 19.00 spotkanie przed majową pielgrzymką statkiem.
  1. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o 9.00. Obecność obowiązkowa.
  1. W następną niedzielę rozpoczniemy Wielki Tydzień. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm. Uroczysta procesja o 10.50. Gromadzimy się przed kościołem. Młodzież wyjeżdża na Spotkanie Młodych do Legnicy. Zapisy u Ks. Pawła. Wyjazd o 12.30 ( parking przy ZUS ). Koszt 25 zł.
  1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna tylko w sobotę o 8.00.
  1. Parafia rozlicza PIT-y. Można je odebrać w zakrystii.
  1. Kartki świąteczne w cenie 1,5 zł. Świece na stół wielkanocny po 6 i 12 zł.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Michał Bruździak         Kamienna Góra      Magdalena Szuwald         Zduńska Wola

Mateusz Maciosz        Kamienna Góra      Roksana Gregorczyk         Chełmsko Śl.

1. Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i drogę dojazdową do świątyni. W kasie parafialnej jest 41 550 zł. Dziękuję Krystynie Sztangierskiej za troskę o bieliznę liturgiczną.
  1. Za tydzień zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.